Зумба фітнес у місті Вишневому, Спортивний клуб Олімп запрошує на заняття з зумба фітнесу

Зумба фітнес у Вишневому


(Заняття не проводяться! В стадії проектування)

Зумба в ВишневомуЗаняття звичайним фітнесом часто бувають одноманітними і далеко не завжди викликають радісні емоції. Зробити серйозний спорт більш захоплюючим і веселим покликане новий напрямок у фітнесі - Зумбі.

Зумба-фітнес - це спеціально розроблена програма, яка заснована на танцювальних рухах під латинські та світові ритми і поєднує в собі елементи аеробіки, силової та інтервального тренування. Заняття Зумбо зміцнюють серцево-судинну систему, швидко спалюють калорії і підтримують м'язовий тонус. З'явившись зовсім недавно, Зумбі швидко підкорила весь світ, а тепер таке тренування доступна і мешканкам  Вишневого, та довколишніх  міст та сіл, в спортивному клубі Олімп. Заняття Зумбі-фітнесом можуть проводити тільки інструктори, які пройшли спеціальну підготовку та мають відповідну ліцензію. Наші тренери володіють необхідною кваліфікацією і чекають вас на своїх уроках.

Кому показані заняття Зумбо?

Зумбо можуть займатися всі, хто бажає швидко привести своє тіло в відмінну форму, адже за один урок спалюється близько 600 калорій (для порівняння інтенсивна аеробне тренування спалює всього 500). Протипоказань до занять Зумбо є вагітність і наявність хронічних серцево-судинних захворювань.

Zumba в Вишневому

Заняття Зумбі-фітнесом дозволять вам:

  • - швидко знизити вагу;
  • - постійно підтримувати тіло у відмінній фізичній формі;
  • - відчути радість від занять фітнесом;
  • - завжди перебувати в тонусі;
  • - відчути впевненість в собі і в своєму тілі;
  • - кожен раз випробовувати нові враження.

СК Олімп - єдиний в Вишневому спортивний клуб, що пропонує заняття Зумба-фітнесом!

Що відбувається на занятті?

У Зумбо немає складних рухів і труднозапомінаемих зв'язок. Ніхто не зажадає від вас досконального повторення вправ за тренером. Основне правило Зумбі-тренування - отримати задоволення від заняття, яке більше походить на танцювальну тусовку, проте, крім танцювальної складової в ній будуть присутні і силові навантаження. 

Заняття розпочнеться зі спеціальною розминки, на якій як слід розігріються всі м'язи і зв'язки. Це, мабуть, єдина частина тренування, на якій ви не отримаєте поблажок. 

Zumba (Зумба) в спортивному клубі Олімп

Потім почнеться основна частина тренування, заснована на силовому тренінгу. Розкріпачені танцювальні па під запальну музику, переможемо спеціальними вправами, дозволяють отримати навантаження, що перевищує навантаження під час занять в тренажерному залі, і при цьому ви не відчуєте втоми та психологічного стомлення від одноманітності рухів.

Заключна частина буде присвячена виключно танцю. Інструктор покаже нові рухи, які ви можете повторювати, а можете і імпровізувати. Головною умовою цієї частини занять є відмінний настрій і відрив на всю котушку.

Якщо ви хочете тримати своє тіло в ідеальній формі і при цьому відчувати задоволення від тренування, то Зумбі - це те, що вам потрібно! Записатися на пробне заняття ви можете за телефонами:  (093) 088-00-11 та (096) 088-00-11

Ціни на заняття Зумба фітнесом


Одноразове відвідування - 60 грн. / місяць


8 занять - 350 грн. / місяць


12 занять - 430 грн. / місяць


12 занять (будь-які групові заняття) - 500 грн. / місяць


Комплексний безлімітний (тренажерний зал+групове заняття (12 занять)) - 630 грн. / місяць


Відгуки та коментарі:


Бальні танці, ціни, розклад роботи, контакти

Графік занять

Понеділок : 19:15 - 20:15

Середа : 19:15 - 20:15

П'ятниця : 19:15 - 20:15

м. Вишневе, вул. Святошинська, 40Б
Контактні телефони:
(093) 088-00-11
(096) 088-00-11

E-mail:rukhs@mail.ru

Лічильник калорій (калоріеметр) Zumba Fitness