Йога у місті Боярка, Спортивний клуб Олімп запрошує на заняття з йоги

Йога у Боярці.


Заняття йогою, спортивний клуб Олімп в БоярціНапевно кожен житель Боярки багато чув про заняття йоги, але що насправді представляє з себе цей напрямок фітнесу, знають лише ті, хто серйозно ним займається.

Філософія йоги

Якщо говорити про історію виникнення йоги, то, на думку вчених, це вчення зародилося в стародавній Індії. Замислюючись про призначення людства, індуси вважали, що тіло людини складається з тих же самих частинок, з яких будується Всесвіт, а тому життєвий цикл людського організму підкоряється тим же законам, що і навколишній світ. Спроби удосконалити і розширити людську свідомість, подолати його зв'язок із зовнішнім середовищем і перестати витрачати дорогоцінну життєву силу на фізичне виживання, і привели до створення вчення, нині відомого, як йога, основним завданням якого стало вміння зосереджуватися на досягненні мети і досягати тим самим невідомих вершин фізичних можливостей тіла.

Що відбувається на занятті?

Заняття йогою, спортивний клуб Олімп в Боярці

Заняття йогою - це не просто величезний комплекс вправ, а спосіб життя. Існує динамічна і статична йога, вправи, що розвивають уміння працювати з життєвими енергіями організму, духовні практики, що дозволяють поглянути на світ іншими очима і зростити в собі оновлене світосприйняття. Заняття йогою дозволять кожному жителю Вишневого навчитися жити в гармонії з навколишнім світом і самим собою.

Заняття йогою у спортивному клубі Олімп проводяться справжніми майстрами своєї справи, що володіють високою кваліфікацією. Кожне заняття по-своєму унікальне і допомагає досягти гармонії між усіма системами організму і зміцнити кожну клітинку свого тіла, дозволяючи вам зберегти відмінний стан здоров'я тіла і духу протягом усього життя.

Ті, хто постійно займається йога-практиками, отримує безліч переваг не тільки у фізичному стані організму, а й нові духовні можливості. Направляючи увагу всередину себе, прихильники вчення йоги отримують натомість новий рівень усвідомлення себе і свого місця в цьому світі, безтурботний спокій і відчуття неминущого щастя, при цьому кожне їх слово, кожен рух отримують свій сенс і мають особливе значення.

Дитяча йога в Боярці

Якщо ви хочете, щоб ваша дитина була завжди здоровою, мала здатність концентруватися на головному і завжди досягала потрібного результату, приводите її на заняття йогою в будь-який у будь який час в спортивний клуб Олімп. Спираючись на фізіологічні та психологічні особливості дитини, йога допомагає пробудити в ньому допитливість, активність, прагнення діяти і вчитися новому.

Заняття йогою проводяться для дітей від 3 до 14 років і для кожного віку вони унікальні.

Заняття йогою, спортивний клуб Олімп в Боярці

Так, йога для малюків спрямована на розвиток пам'яті, спостережливості та уяви дитини. Вона допомагає закласти основи подальшого формування здорового організму.

Йога для молодших школярів допомагає їм розслабитися, включити захисні сили організму, підвищує стійкість до різних захворювань, розвиває гнучкість, формує правильну поставу. Вже давно доведено, що заняття дитячої йогою покращують успішність і підвищують рівень самодисципліни.

У підлітковому віці йога допомагає підвищити впевненість в собі і своїх силах, додає сил і направляє зворохоблену енергію підлітка у позитивне русло, дозволяючи дитині знайти свободу духу і отримати можливість управляти своїм життям і майбутнім.

Йога буде корисна кожному жителю Вишневого, та довколешніх міст та сіл, від малого до дорослого. Записатися на заняття ви можете в спортивному клубі Олімп на Святошинській.

Ціни на тренування Йогою


Одноразове відвідування - 60 грн. / місяць


8 занять - 350 грн. / місяць


12 занять - 430 грн. / місяць


Комплексний безлімітний (тренажерний зал+групове заняття (12 занять)) - 650 грн. / місяць


Відгуки та коментарі: