Правила відвідування спортивного клубу Олімп в м.Вишневе

Правила відвідування спортклубу «Олімп»


Ці Правила створені для того, щоб Ваші тренування, тренування Ваших дітей були безпечними, ефективними і зручними. Будь ласка, уважно ознайомтеся з нашими правилами і дотримуйтесь їх. У разі потреби Правила спортивного клубу «ОЛІМП» можуть бути переглянуті і доповнені. 

Взаємоповага - запорука комфорту для кожного Клієнта. Адміністрація спортивного клубу «ОЛІМП» прагне забезпечити сприятливу обстановку для своїх Клієнтів. 

I. УМОВИ НАДАННЯ ПОСЛУГ

II. ПРАВА СПОРТИВНОГО КЛУБУ «ОЛІМП»

III. ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА

IV. ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ ТРЕНАЖЕРНИМ ЗАЛОМ

V. ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ ГРУПОВИХ ЗАНЯТЬ

VI. ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ БІЙЦІВСЬКОГО КЛУБУ

VII. ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ

VIII. ПРАВИЛА «ЗАМОРОЗКИ»

IX. ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ АБОНЕМЕНТІВ

X. ІНДИВІДУАЛЬНЕ ЗАНЯТТЯ

XI. ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ


I. УМОВИ НАДАННЯ ПОСЛУГ


1. Спортивний клуб «ОЛІМП» не є медичним закладом і не здійснює надання послуг з медичного забезпечення Клієнта (оцінка стану здоров'я, спостереження і контроль стану здоров'я тощо).

2. Надаючи свої послуги, розробляючи будь-які індивідуальні програми для Клієнта, спортивний клуб «ОЛІМП» керується тим, що Клієнт не має протипоказань для занять фізичною культурою. Інше (наявність протипоказань) є явним і очевидним у випадку, якщо Клієнт представляє медичну довідку або виписку з медичної документації лікувального закладу, який надає медичну допомогу Клієнту на постійній основі. Довідка або виписка повинна містити рекомендації лікуючого лікаря з можливою і допустимою фізичному навантаженні для Клієнта при заняттях фізичною культурою.

3. Клієнт несе персональну відповідальність за своє здоров'я, здоров'я своєї дитини і медичне забезпечення.

4. Клієнт самостійно ознайомлюється з Правилами відвідування та графіком роботи спортивного клубу «ОЛІМП», а також із їх змінами.

5. Клієнт, купуючи послуги спортивного клубу «ОЛІМП» шляхом придбання абонемента або разового відвідування, автоматично вважається ознайомленим з правилами та зобов'язується їх дотримуватися. Кількість відвідувань регламентовано абонементом.

6. Клієнт спортивного клубу «ОЛІМП» має право користуватися основними видами послуг спортивного клубу в будь-який час відповідно до графіка роботи в обсязі, передбаченому придбаною послугою. Купуючи абонемент або разове відвідування на використання окремої послуги, Клієнт має право користуватися тільки цією послугою, якщо не набувається єдиний абонемент (безлімітна клубна карта).

7. Додатковими послугами є персональні тренування, складання індивідуальних програм тренувань. Ці послуги оплачуються додатково за діючими на момент проведення та складання тарифами.


II. ПРАВА СПОРТИВНОГО КЛУБУ «ОЛІМП»


1. Змінювати графік роботи спортивного клубу, розклад занять.

2. Змінювати і доповнювати Правила спортивного клубу.

3. Закривати спортивний клуб або його окремі тренувальні території та інше для проведення ремонтних, профілактичних робіт і з інших об'єктивних причин.

4. Переносити терміни відкриття спортивного клубу (після ремонту).

5. Коригувати вартість послуг спортивного клубу.

6. Відмовити надалі у відвідуванні спортивного клубу Клієнту, що порушив Правила спортивного клубу, а також у разі порушення Клієнтом зобов'язань по оплаті послуг спортивного клубу.


III. ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА


1. Спортивний клуб «ОЛІМП» відкритий для Вас щодня по буднях з 7.00 до 22.00 години, у вихідні - з 9.00 до 21.00 години. Графік роботи в святкові дні складається додатково. Клієнт може використовувати приміщення та обладнання тільки в години роботи спортивного клубу.

2. Перепусткою в спортивний клуб є абонемент. Абонемент являє собою карту з найменуванням клубу – Спортивний клуб «Олімп» - і індивідуальним номером (прізвищем).

3. Ключ від шафки видається в обмін на абонемент на рецепції клубу. У разі втрати, поломки ключа (замка), пошкодженні стягується штраф, встановлений адміністрацією спортивного клубу.

За зниклі на території спортивного клубу «Олімп» гроші, цінності та особисті речі Клієнта спортивний клуб відповідальності не несе. Не залишайте цінні речі та гроші в незакритих шафках для одягу та без нагляду!

4. Не допускається знаходження в роздягальнях дітей протилежної статі старше 4 років.

5. Для тренувань в спортивному клубі необхідно переодягнутися в спортивний одяг та взуття, заняття в сланцях і тапочках щоб уникнути травматизму заборонені. Адміністрація спортивного клубу має право не допустити Клієнта на тренування у вуличному взутті. Клієнт зобов'язаний дотримуватися правил загальної гігієни та чистоту у всіх приміщеннях. За збереження речей, залишених без нагляду, адміністрація Клубу відповідальності не несе.

6. Клієнти спортивного клубу несуть матеріальну відповідальність за втрату або навмисну ​​псування устаткування спортивного клубу.

7. Спортивний клуб не несе відповідальності за шкоду здоров'ю або майну, завдану протиправними діями (бездіяльністю) третіх осіб, а також, якщо причиною нанесення шкоди, в тому числі здоров'ю, стало порушення правил користування обладнанням або тренажерами клубу, а також положень цих Правил.

8. Спортивний клуб не несе відповідальності за шкоду, пов'язану з погіршенням здоров'я, якщо стан здоров'я Клієнта погіршився внаслідок гострого захворювання, загострення травми, наслідків перенесеної операції або хронічного захворювання, що були у Клієнта до моменту відвідування, а також за шкоду, пов'язану з будь-яким погіршенням здоров'я Клієнта і травмами, які стали результатом або отримані внаслідок будь-яких занять, пропонованих в Клубі, якщо причиною нанесення шкоди стало грубе порушення правил використання обладнання тренажерного залу, залів групових програм, правил техніки безпеки. Клієнт повністю бере на себе відповідальність за стан свого здоров'я і стан здоров'я своїх неповнолітніх дітей, які відвідують Клуб.

9.Адміністрація Клубу не несе відповідальності перед Клієнтом за технічні незручності, викликані проведенням міською владою сезонних профілактичних та ремонтно-будівельних робіт, призупинення або припинення роботи Клубу, обумовлених дією обставин непереборної сили, тобто надзвичайних і невідворотних за даних умов обставин, що виникли мимо волі і бажання сторін і які не можна передбачити або уникнути (оголошена або фактична війна, громадянські заворушення, терористичні акти, епідемії, блокада, пожежі, землетруси, повені та інші стихійні природні лиха, а також видання актів державних органів, місцевих виконавчих органів та інші явища форс-мажорного характеру).

10. Самостійне користування музичної та іншою апаратурою спортивного клубу дозволяється тільки зі згоди тренера або адмістрації.

11. Всі приміщення спортивного клубу є зонами, вільними від куріння. Не дозволяється знаходитися в Клубі в нетверезому вигляді або нездоровому стані, а також розпивати спиртні напої на території Клубу, приймати наркотичні засоби. У Клубі є неприйнятною нецензурна лайка.

12. Клієнти Клубу на його території можуть користуватися послугами тільки інструкторів Клубу. Проведення персональних тренувань членами Клубу забороняється. Використання приміщень Клубу його членами з метою отримання доходів чи іншої вигоди заборонено, якщо це не було попередньо оговорено з керівництвом Клубу.

13. Забороняється розміщувати оголошення, рекламні матеріали, проводити опитування і поширювати товари на території Клубу без письмового дозволу директора Клубу.

14. Клієнтам Клубу, а також запрошеним ними (і / або супроводжуючим їх) особам забороняється проносити на територію Клубу будь-які види вогнепальної, газової та холодної зброї, вибухонебезпечні, пожежонебезпечні, токсичні і сильно пахнучі речовини.

15. Правила спортивного клубу «Олімп» є обов'язковими для всіх відвідувачів спортивного клубу «Олімп» без винятку.

16. Адміністрація Клубу має право в односторонньому порядку доповнювати та змінювати ці Правила. Нові Правила набирають чинності для Клієнтів Клубу з моменту їх розміщення для загального ознайомлення на рецепції, інформаційному стенді і офіційному сайті Клубу: www.olimp.sportbro.com.ua або vk.com/sk.olimp

17. У разі порушення Клієнтом Клубу положень Правил відвідування Клубу, дія клубної карти або абонемента припиняється в односторонньому порядку за рішенням адміністрації Клубу без повернення як повної, так і часткової вартості Послуг.


IV. ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ ТРЕНАЖЕРНИМ ЗАЛОМ


До занять в тренажерному залі допускаються власники абонемента, а також відвідувачі, які оплатили разове відвідування. Абонемент дійсний для однієї людини без права передачі, протягом місяця з моменту його придбання. Абонемент оплачується з будь-якого числа місяця.

Правила відвідування тренажерного залу і групових занять:

- Щоб уникнути травм, наполегливо рекомендуємо Вам пройти первинний інструктаж в тренажерному залі.

- Будьте уважні, дотримуйтесь техніку безпеки і правила експлуатації тренажерів. У разі виникнення питань, неясностей у користуванні тренажером, просимо Вас негайно звернутися до інструктора за роз'ясненнями.

- Заборонено перебувати в тренажерному залі, а також переміщуватися по Клубу з оголеним  торсом.

- Забороняється пересувати тренажери.

- Самостійне знаходження в тренажерному залі неповнолітніх, які не досягли 16 років, забороняється. Діти до 16 років можуть відвідувати тренажерний зал тільки під керівництвом персонального тренера або батьків.

- Завчасно (не пізніше, ніж за 2 години) попереджайте Вашого персонального тренера про скасування заняття.

- З метою проведення ремонтних або профілактичних робіт доступ до будь-якого з тренажерів може бути обмежений адміністрацією Клубу.

- На час відпочинку між вправами на тренажері слід звільнити його для використання іншими людьми, які займаються.

- Адміністрація не несе відповідальності за шкоду, заподіяну здоров'ю клієнта в результаті виконання ним фізичних вправ в порушення вимог інструкторів тренажерного залу.

- Рекомендується використовувати обладнання, вибирати інтенсивність і тривалість тренувань у відповідності з Вашим рівнем підготовки.

- Користуйтеся атлетичними ременями, лямками для тяги, замками штанги для Вашої безпеки.

- Вправа в тренажерному залі, що припускає використання максимальної ваги, необхідно виконувати тільки під наглядом інструктора тренажерного залу.

- При заняттях на тренажерах  з вільною вагою, люди, які займаються повинні встановлювати вагу і робити кількість підходів і повторень, відповідні їх функціональними можливостями.

- Клієнти Клубу повинні завершувати заняття в тренажерному залі не пізніше, ніж за 15 хвилин до закінчення роботи Клубу, і покинути Клуб до закінчення терміну його роботи.

- Відвідувачі тренажерного залу можуть користуватися послугами тільки інструкторів тренажерного залу. Проведення персональних тренувань іншими відвідувачами тренажерного залу не дозволяється. Використання тренажерного залу відвідувачами з метою отримання доходів чи іншої вигоди заборонено.

- Клієнти Клубу повинні самостійно прибирати за собою обладнання і спортивний інвентар після його використання на спеціально відведені місця.

- При заняттях в тренажерному залі заборонено жувати жувальну гумку.

- Забороняється відвідування тренажерного залу при наявності інфекційних, гострих респіраторних і шкірних захворювань.

- Забороняється використовувати обладнання та тренажери не за призначенням.

- У разі поганого самопочуття або отримання травми необхідно негайно припинити заняття.

- У випадку несправності обладнання слід негайно повідомити про це чергового тренера тренажерного залу або адміністратора. 


V. ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ ГРУПОВИХ ЗАНЯТЬ


1. Тривалість заняття – 1год 15 хвилин / або час, встановлений інструктором занять.

2. Забороняється займатися у вуличному взутті. Для занять слід використовувати змінне спортивне взуття, яка не залишає брудних плям на підлозі.

3. Під час занять забороняється жувати жувальну гумку.

4. У разі поганого самопочуття, необхідно ставити до відома інструктора заздалегідь. Якщо Ви погано відчули себе під час заняття, негайно повідомте про це інструктору.

5. Заняття проводяться за попереднім записом.

6. Запізнення на заняття більш ніж на 15 хвилин може бути небезпечним для здоров'я через відсутність розминки. Інструктор в такому випадку має право не допустити Клієнта на заняття.

7. Використання мобільних телефонів під час занять заборонено, тому що може привести до незручності інших Клієнтів.

8. Величезне прохання звести розмови на занятті до мінімуму.

9. Будь ласка, не використовуйте різкий парфум.

10. Для занять на килимках рекомендується використовувати рушник.

11. Інвентар, використовуваний під час заняття, по закінченні слід розкласти на свої місця.

12. Дотримуйтесь чистоти в залі.

13. Якщо Ви хочете залишитися на подальше фітнес заняття, необхідно звернутися до адміністратора.

14. Адміністрація залишає за собою право замінити заявленого у розкладі інструктора.

15. Розклад групових занять  складається на 1 місяць. 


VI. ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ БІЙЦІВСЬКОГО КЛУБУ


1. Клієнти допускаються до занять у бійцівському клубі тільки за наявності медичного дозволу (довідки про відсутність протипоказань).

2. Клієнти повинні дотримуватися загальні правила гігієни.

3. Всі учасники бійцівського клубу зобов'язані беззаперечно виконувати вказівки тренера.

4. Дбайливо ставтеся до обладнання та спортивного інвентарю клубу.

5. Заняття в бійцівському клубі грунтуються на взаємоповазі учасників клубу, незалежно від віку.

6. Діти до 14 років можуть відвідувати бійцівський клуб тільки в супроводі дорослих. Неповнолітні від 14 до 18 років відвідують клуб за згодою батьків і тільки під керівництвом тренера. 


VII. ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ


1. Оплата абонементів (клубних карт) проводиться до початку занять на рецепції спортивного клубу в гривнях, згідно з діючими цінами і тарифами.

2. Якщо до кінця терміну надання послуг (терміну абонемента) Клієнт з яких-небудь причин, не залежних від спортивного клубу, не скористаються ними в повному обсязі, кошти за ненадані послуги спортивного клубу Клієнту не повертаються, термін надання послуг не продовжується.

4. У разі виникнення спорів між Клієнтом і спортивним клубом про кількість наданих послуг, достатнім доказом вважаються відповідні відмітки на абонементі спортивного клубу. 


 VIII. ПРАВИЛА «ЗАМОРОЗКИ»


У випадку якщо Клієнт з якоїсь причини не може використовувати послуги, дія абонемента, згідно з попереднім повідомленням Клієнта, буде призупинено на передбачений видом послуги термін.

1. У разі захворювання або від'їзду, надання документів, що підтверджують дані обставини (листок непрацездатності, довідка від лікаря, посвідчення про відрядження і т.д.) обов'язкові.

2. У разі, коли Клієнт просить «заморозити» абонемент на більший термін, по перерахованих вище причин, абонемент продовжується за індивідуальному розгляду, згідно із зазначеним вище переліку підтвердних документів.

3. Абонемент дозволяється «заморозити» один раз за час дії абонементу.

4. Якщо Клієнт не відвідував спортивний клуб і не використав право «заморозки», пропущені заняття не зберігаються. 


IX. ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ АБОНЕМЕНТІВ


1. Абонемент (карта Клубу) є доказом членства спортивного клубу «Олімп» та набуття певного виду членства, згідно з яким Клієнт відвідує Клуб на обраних ним умовах.

2. Термін дії абонемента зазначений у самому абонементі.

3. Призупинити термін дії абонемента Ви можете згідно з правилами «заморозки».

4. Якщо адміністратор, перевіривши абонемент, повідомляє про закінчення строку його дії, Клієнт повинен внести наступний платіж, продовживши термін дії абонемента, в іншому випадку вхід в Клуб для Клієнта буде закритий.

5. Передача абонемента іншій особі виключена, якщо це не узгоджено з адміністрацією Клубу.

6. У разі втрати абонемента, він може бути відновлений на підставі письмового звернення Клієнта. При цьому загублений абонемент блокується, а клієнту видається новий абонемент, з тією кількістю відвідувань, яке залишилося на момент блокування.

7. Вхід в спортивний клуб «Олімп» можливий тільки за наявності абонемента.

8. У разі якщо абонемент Клієнта не читається з причини механічних впливів, що відбулися не на території Клубу, абонемент змінюється за рахунок Клієнта. 


X. ІНДИВІДУАЛЬНЕ ЗАНЯТТЯ


1. Індивідуальне заняття є додатковою платною послугою, яка може купуватися Клієнтом як в разовому порядку, так і в блоці з декількох тренувань.

2. Індивідуальне заняття являє собою заняття інструктора з Клієнтом відповідно до комплексу вправ або за програмою, складеними з урахуванням побажань і можливостей Клієнта. Тривалість індивідуального заняття  встановлює інструктор .

3. Попередній запис на індивідуальне тренування проводиться тільки при узгодженні з інструктором.

4. Персональне тренування може бути скасоване, а також час його проведення змінено Клієнтом при його особистій присутності(або по телефону), не пізніше, ніж за 2 години до призначеного раніше часу. В іншому випадку тренування вважається проведеним.

5. У тих випадках, коли персональний інструктор з яких-небудь причин (хвороба тощо) не може провести заплановане раніше тренування з Клієнтом, він зобов'язаний сповістити про це Клієнта і запропонувати йому перенести тренування на будь-який інший зручний час або запропонувати тренування з іншим інструктором.

6. Термін дії блоку персональних тренувань узгоджуються персонально з інструктором і адміністрацією, з урахуванням використання залу для тренувальних занять. Після закінчення даного часу не використані персональні тренування пропадають, грошові кошти не повертаються. 


XI. ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ


За окрему плату пропонуються додаткові послуги спортивного клубу.

Додаткові послуги спортивного клубу «Олімп»:

- Вами може бути отримана будь-яка додаткова послуга, зазначена в прайс-листі (персональне тренування, складання індивідуальної програми для занять і т. д.) незалежно від часових обмежень відвідувань занять та надання послуг згідно з придбаним абонементу;

- Скасування або перенесення заброньованої Вами послуги повинно бути проведено завчасно не менше ніж за 2 години до призначеного часу. При несвоєчасному скасуванні послуга вважається наданою і оплата не повертається.

Погоджуючись з даними Правилами і купуючи абонемент, Ви підтверджуєте, що не маєте медичних протипоказань для відвідування тренувальних занять і згодні, що адміністрація спортивного клубу не несе відповідальності в разі отримання Вами будь-якого виду фізичних ушкоджень на території клубу.

Будь  ласка,  ставтеся дбайливо до свого здоров'я та здоров'я тих,  хто займається поруч з Вами.

Ми завжди раді Вашим пропозиціям.

Бажаємо Вам спортивних успіхів і приємного відпочинку!  

Правила відвідування спортивного клубу Олімп

Графік роботи

Понеділок - П'ятниця 07:00 - 22:00

Субота - Неділя: 09:00 - 21:00

Працюємо без вихідних

м. Вишневе, вул. Святошинська, 40Б
Контактні телефони:
(093) 088-00-11
(096) 088-00-11

E-mail:sk_olimp@bigmir.net