Пілатес у місті Боярка, Спортивний клуб Олімп запрошує на заняття з пілатесу

Пілатес у Боярці

Заняття пілатесом, спортивний клуб Олімп у БоярціЗараз, коли в усьому світі спостерігається справжній бум на здоровий спосіб життя, в Україні також, з кожним роком стає все більше людей, що відмовляються від алкоголю, куріння, наркотиків, вживають здорову, екологічно чисту їжу, ведуть активний спосіб життя, відвідують різні спортивні тренування . Зараз існує величезна кількість напрямів тренінгів свого тіла.

Займайтеся пілатесом для зміцнення свого хребта і всього тіла. Пілатес - одне з таких напрямків. І якщо жителі України дізналися про цю систему фізичних вправ відносно недавно, то на другій батьківщині його засновника Джозефа Пілатеса, в США їм активно займаються протягом декількох десятків років. Заняття пілатесом дуже популярні серед відомих політиків, голлівудських зірок, громадських діячів, а також звичайних людей. Останні кілька років заняття пілатесом стають дуже популярними й модними в Україні, відкриваються численні клуби та секції у всіх великих містах. Пілатес в Вишгевому викладають вже і в нашому спортиво-розважальному центрі.

Основною особливістю пілатеса є комплексний вплив на всі групи м'язів вашого тіла. Так як багато вправи виконуються на спеціальних тренажерах з нестабільною (нестійкою) поверхнею, в роботу включаються навіть самі дрібні групи м'язів, які в повсякденному житті, та й при інших видах фізичної активності залишаються незадіяними.

Заняття пілатесом, спортивний клуб Олімп у Боярці

Заняття пілатесом в спортивному клубі Олімп допомагають зняти напруження з хребта, поліпшити поставу, розвинути або відновити гнучкість, виробити правильне дихання, постійно поліпшувати роботу вестибулярного апарату, а також вважається найбезпечнішою і ефективною методикою розтяжки м'язів.

Пілатес - формуйте правильну поставу з дитинства разом з СК "Олімп"

Пілатесом можна займатися практично в будь-якому віці. Пілатес в Олімпі представлений численними напрямками. Взагалі необхідно відзначити, що пілатес активно розвивається, постійно створюються нові програми і методики.

Практично всі секції пілатесу розраховані на людей з різним рівнем підготовки, різного віку, а кваліфіковані тренера завжди допоможуть вам визначитися з вибором і складуть програму тренувань.

Якщо Ви дійсно шукаєте універсальну систему тренування свого тіла, тоді пілатес - це для Вас. Ласкаво просимо в секції пілатесу в м. Вишневому.

Ціни на тренування Пілатесом


Одноразове відвідування - 60 грн. / місяць


8 занять - 350 грн. / місяць


12 занять - 430 грн. / місяць


Комплексний безлімітний (тренажерний зал+групове заняття (12 занять)) - 650 грн. / місяць


Відгуки та коментарі:


Бойове самбо, ціни, розклад роботи, контакти

Графік тренувань

Понеділок : 21:10 - 22:10

Вівторок : 18:30 - 19:30

Середа : 20:45 - 22:00

Четвер : 18:30 - 19:30

П'ятниця : 20:45 - 22:00

м. Боярка, вул. Білогородська, 19А
Вхід з двору
Контактні телефони:
(096)937-36-38 - Тетяна
(093)268-61-42