Kangoo Jumps у Вишневому

Kangoo Jumps у Вишневому


Kangoo Jumps - це новий різновид фітнес тренувань, який стрімко набирає популярність по всьому світу. І не дивно: адже стрибати в черевиках Kangoo Jumps - це не тільки весело, але ще і надзвичайно ефективно для схуднення. Kangoo Jumps в перекладі з англійської означає «стрибки кенгуру». Таку назву носять високоінтенсивні фітнес тренування в спеціальному взутті на пружинній основі.

Заняття Kangoo Jumps - ефективний «спалювач» калорій, що робить їх дуже привабливими для людей, що борються з надмірною вагою. Чим динамічніше навантаження, тим більше спалюється калорій. І навіть після закінчення фітнес тренування організм продовжує боротьбу з калоріями, тому що такі тренування благотворно впливають на процеси метаболізму. Активізує роботу лімфатичної системи, що дозволяє виводити з організму токсичні речовини. А саме вони - причина появи целюліту на стегнах!

Фітнес тренування в черевиках Kangoo Jumps з одного боку є кардіо, а з іншого - як силове тренування, адже вага кожного черевика близько двох кілограм. З таким арсеналом домогтися бажаного ефекту можна в короткі терміни!

З Kangoo Jumps Ви в порівнянні з фітнес тренуваннями в кросівках:

  • Фітнес тренування Kangoo Jumps доступні найширшому колу користувачів віком від 5 до 90 років;
  • Займатися в Kangoo Jumps можна як в залі, так і на свіжому повітрі, як на асфальті, так і на грунті;
  • Фітнес тренування в Kangoo Jumps дозволяють максимально швидко підтягти м'язи ніг і сідниці;
  • Фітнес тренування в таких черевиках особливо ефективні, оскільки доповнюються додатковою вагою на ногах, що допомагає створити гарний рельєф всьому тілу;
  • Kangoo Jumps сприяють виправленню постави - через напівкруглої форми підошви вони не дають приймати неправильне положення тіла, яке для збереження балансу доводиться тримати прямо, і т. д.

Не буває спорту без травм. Багатьох це лякає і змушує відмовитися від тренувань. Але, роблячи фітнес вправи в пружинистих черевиках Kangoo Jumps, ризик отримання травм суттєво знижується!

Kangoo Jumps надає потужний вплив на мускулатуру ніг, але при цьому не напружує суглоби, так як основний тягар лягає на ресори черевик. М'язи спини задіяні інтенсивніше при використанні Kangoo Jumps, ніж при звичайному фітнес тренуванні.

Черевики Kangoo Jumps пом'якшують поштовхи, зменшують навантаження на хребет, спинні суглоби. Мускулатура спини зростає і міцніє з кожним днем! Якщо ваша мета - боротьба із зайвою вагою, поліпшення м'язового тонусу або просто веселе проведення часу, то кращого фітнес тренування і не придумаєш!


м.Вишневе вул.Європейска, 30

СК "Олімп-3", понеділок і середа на 19:00

Кількість мість обмежена, тож просимо завчасно бронювати черевики за номером:

(067) 448-02-22

Відгуки та коментарі:


Kangoo Jumps у Вишневому

Графік занять

Понеділок, Середа : 19:00 - 20:30

м.Вишневе вул.Європейска 30а, ІІІ поверх.
Контактні телефони:
(067)448-02-22 - Ольга