Дзюдо у місті Вишневому, Спортивний клуб Олімп запрошує на заняття з дзюдо

Дзюдо у Вишневому.

Заняття Дзюдо (judo), спортивний клуб Олімп в ВишневомуДзюдо (дослівно - «М'який шлях, Гнучкий шлях») - японське бойове мистецтво, філософія і спортивне єдиноборство без зброї, створене в кінці XIX століття на основі дзюдзюцу японським майстром бойових мистецтв Дзігоро Кано (1860 - 1938), який також сформулював основні правила і принципи тренувань і проведення змагань.

Філософія Дзюдо

Створене саме для виховання. У порівнянні з іншими єдиноборствами дзюдо не розвиває в дитині жорстокість і агресію.

Датою народження дзюдо вважається день заснування Кано першої школи дзюдо Кодокан («Інститут вивчення Шляху») в 1882 році. За прийнятою в Японії класифікації, дзюдо відноситься до так званих сучасним бойовим мистецтвам (гендай будо, на противагу традиційним військовим мистецтвам - картаю будзюцу).

На відміну від боксу, карате та інших ударних стилів єдиноборств, основою дзюдо є кидки, больові прийоми, утримання і задушення, як в стійці, так і в партері. Удари і частина найбільш травмонебезпечних прийомів вивчаються тільки у формі ката. Від інших видів боротьби (греко-римська боротьба, вільна боротьба) дзюдо відрізняється меншим застосуванням фізичної сили при виконанні прийомів і великою різноманітністю дозволених технічних дій.

Заняття Дзюдо (judo), спортивний клуб Олімп в Вишневому

Володіючи значною філософської складової, дзюдо базується на двох головних принципах: взаємна допомога і розуміння для досягнення більшого прогресу, а також найкраще використання тіла і духу. Перед займаються дзюдо традиційно ставляться цілі фізичного виховання, підготовки до рукопашного бою та вдосконалення свідомості, що вимагає дисципліни, наполегливості, самоконтролю, дотримання етикету, розуміння співвідношення між успіхом і необхідними для його досягнення зусиллями.

В даний час паралельно розвиваються так зване традиційне дзюдо (представлене Кодокан дзюдо і рядом інших шкіл дзюдо) і спортивне дзюдо, змагання з якого проводяться на міжнародному рівні і входять в програму Олімпійських Ігор. У спортивному дзюдо, розвивати Міжнародною федерацією дзюдо (IJF), робиться більший акцент на змагальну складову, в той час як у традиційному дзюдо додаткову увагу приділяється питанням самооборони і філософії, що, не в останню чергу, вплинуло на відмінності в правилах змагань і дозволених прийомах

Заняття Дзюдо (judo), спортивний клуб Олімп в Вишневому

У нашому клубі є 2 вікові дитячі групи: від 6 до 10 та 10-14 років. На тренуваннях дітки грають у спеціально відібрані ігри і навіть не помічають, як у них розвиваються ті чи інші навички, вивчають страховки. Це стане в нагоді не тільки на килимі, але і в звичайному житті. Адже якщо простій людина впаде на витягнуту руку, то швидше за все її зламає. Дзюдоїстові ж нічого не буде: впав, згрупувався, перекотився і все нормально. Через певний час переходять до самим кидкам. Паралельно великий акцент робиться саме на вихованні духу, сили волі, прагнень, відповідальності та повазі до суперника.

Дзюдо по травматизму стоїть на п'ятнадцятому місці серед всіх видів спорту (на перших - ігрові види).

Ціни на тренування Дзюдо


Одноразове відвідування - 60 грн. / місяць


8 занять - 350 грн. / місяць


12 занять - 430 грн. / місяць


Комплексний безлімітний (тренажерний зал+групове заняття (12 занять)) - 650 грн. / місяць


Відгуки та коментарі:


Дзюдо (Judo), ціни, розклад роботи, контакти

Графік тренувань

Понеділок, Середа, П'ятниця.

Дитяча група : 16:00 - 17:00

м. Вишневе, вул. Святошинська, 40Б
Контактні телефони:
(067) 161-65-87 Леся
(093) 088-00-11
(096) 088-00-11
E-mail:sk_olimp@bigmir.net

Вік груп з дзюдо

  • Дитяча група : 6 - 13 років