Фітнес бар у місті Вишневому, Спортивний клуб Олімп запрошує відвідати новий фітнес-бар

Фітнес-Бар (Fitness Bar) у Вишневому

Фітнес Бар (Fitness Bar), спортивний клуб Олімп в ВишневомуНаш фітнес-бар - це місце, де Ви можете відпочити і розслабитися після тренування, а також насолодитися чимось смачненьким з користю для здоров'я.

Тут Вам запропонують легкі напої, смачно зварену каву, а також великий вибір спортивного харчування провідних фірм-виробників.

Грамотні фахівці допоможуть підібрати харчові добавки та спортивне харчування. Адже їх правильний підбір підвищує не тільки силу, енергію і міць, але, перш за все, заповнює енерговитрати, допомагає організму справитися з великими навантаженнями.

В меню фітнес-бару Ви завжди зможете знайти енергетичні напої, які допомагають швидко переключитися на заняття спортом, особливо вранці або в кінці робочого дня. До складу майже всіх енергетиків входить кофеїн в легко засвоюваній формі (він піднімає тонус), таурин (покращує роботу серця), карнітин (підсилює обмін речовин і знижує стомлюваність м'язів).

Фітнес Бар (Fitness Bar), спортивний клуб Олімп в Вишневому

Протеїнові батончики з відмінним смаком і збалансованим вмістом білка для росту і відновлення м'язової маси. Батончики додатково містять амінокислоти з розгалуженими ланцюгами, що прискорюють процес відновлення.

Враховуючи особливості Вашого організму, тренер може порекомендувати вам білкові коктейлі, їх існує кілька видів. Вони містять 25 вітамінів і мікроелементів, білки і вуглеводи, тому дуже корисні і смачні.

Хочете спробувати? Немає нічого простіше! Приходьте до фітнес бару в будь-який час. Спортивний клуб Олімп в місті Вишневому - чакає на тебе!

Фітнес Бар (Fitness Bar), спортивний клуб Олімп в Вишневому

У нашому барі Ви можете випити чай або каву. Чайні карти складені відповідно до спрямованістю даного закладу, і в них Ви можете знайти трав'яні, тонізуючі, каркаде, чаї для схуднення, а також рідкісні елітні сорти чорного і зеленого чаю.

Ще в фітнес-барі є питна та мінеральна вода. Адже під час тренування з потом з організму виходить багато рідини, а водний баланс потрібно відновлювати. Ще вода необхідна для вимивання з м'язів, що утворюються в результаті фізичних навантажень продуктів метаболізму.

Ціни на Фітнес-Бар :


Еспрессо (40 мл.) - 9 грн.


Рістретто (20 мл.) - 9 грн.


Американо (130 мл.) - 10 грн.


Американо з молоком (160 мл.) - 12 грн.


Капучіно (240 мл.) - 15 грн.


Латте (340 мл.) - 17 грн.


Чай в асортименті - від 7 грн.


Протеїновий коктейль, вода/молоко - 26/30 грн.


Висококалорійний коктейль (Гейнер), вода/молоко - 26/30 грн.


Передтренувальний комплекс - 30 грн.


Жироспалювачі - від 10 грн.


BCAA - 20 грн.


L-Carnitine - 20 грн.


Відгуки та коментарі: