Східні танці у Вишневому, Спортивний клуб Олімп запрошує на заняття східними танцями

Східні танці у Вишневому (Архів)


(Заняття не проводяться! В стадії проектування)

Східні танці, спортивний клуб Олімп в ВишневомуСхідні танці мають дуже давнє коріння. Досі точаться суперечки про їх походження, існує багато версій про те, де і як вони розвинулися. Багато версій вже стали міфами. Однак, танець традиційний для країн Близького Сходу. Набір рухів - змішання стилів багатьох областей Лівану, Північної Африки, Єгипту, Перської Затоки, Туреччини, який стався в результаті культурного обміну через торгівлю і зміну національних кордонів. Крім того, часто використовуються рухи грудей, плечей, голови, рук, а також змієподібні і хвилеподібні рухи тулуба. Інша загальна властивість таких танців - різна ступінь флірту і кокетства. Ритми і інструменти, використовувані в різних регіонах, часто мають великі відмінності, але загальне в них те, що завжди є акцент на ударі.

Сьогодні східні танці приносять насолоду, завдяки майстерності виконання, етнічної приналежності і красі рухів.

Східні виконавиці все життя шліфують своє мистецтво. Але опанувати кілька елементами можна в будь-якому віці, з будь-якою комплекцією і з будь-яким рівнем хореографічної підготовки.

Плюси занять східними танцями

  • Ваше тіло стає гнучким і пластичним, так як своєрідність східного танцю - в його пластичності.
  • Ваше тіло звикає до фізичних навантажень. Розучуючи елементи танцю, збільшуємо навантаження на організм. Однак, незаперечну перевагу східних танців полягає в тому, що навантаження не може бути занадто сильною, тому що обмежена танцем. У підсумку ви стаєте більш витривалими.
  • Під час танцювальних тренувань ви можете схуднути і знайти рельєфні м'язи, що стає помітно вже після першого місяця занять.
  • Унікальний елемент белліданса - тряски - являють собою своєрідний масаж внутрішніх органів живота і малого тазу. В процесі танцю поліпшується кровообіг і функції кишечника.
  • Під час занять ви зміцнюєте м'язи спини і попереку. Зміцнення відбувається, так як в рухах танцю беруть участь всі відділи хребта. Навіть після кількох занять ви помітите поліпшення постави.
  • Ви навчитеся робити дихальну гімнастику, яка є невід'ємною частиною bellydance. Правильне дихання дозволяє танцювати протягом довгих годин.
  • Після регулярних занять танцями ви знайдете витончені форми арабських танцівниць. Заняття допомагають зберегти форму грудей, так як танцювальні рухи укріплюють грудні м'язи. Повороти і нахили - відмінна зарядка для осикою талії.

Головне в східних танцях не суворе дотримання канонів, а темперамент і розкутість. Основа східних танців - це імпровізація. Однак, правила і вправи для оволодіння мистецтвом цього танцю існують.

Важливо! Ідеальний стан танцівниці під час виконання східного танцю - розслабленість упереміш з напругою.

Східні танці, спортивний клуб Олімп в Вишневому

Набір в нові групи

Потенційних учнів ми запрошуємо на заняття з 6 вересня 2016 р., Так як почнеться робота над новою постановкою. Кожна леді почне розучувати його «з нуля», тому не дивуйтеся, якщо у Вас відсутня базова підготовка або знання в області східного танцю. При систематичних заняттях Ви легко освоїте всі премудрості і складності нового танцю і зможете з гордістю і радістю демонструвати його на виступах!

Вік

Східні танці не мають вікових обмежень. І молода дівчина, і жінка з великим життєвим досвідом знайде в них щось своє. Вважається, що представниці прекрасної статі, які відчули радість материнства, танцюють особливо красиво, немов розповідаючи своїм тілом історію кругообігу життя.

Східні танці, спортивний клуб Олімп в Вишневому

Що потрібно для заняття?

Будь-яка спортивна одяг, яка не заважає Вам вільно рухатися, хоча перевага віддається костюму, де видно живіт. Брюки краще, ніж спідниця, так як в розминку введений комплекс вправ на розтяжку, пробіжки, махи ногами, перекиди і т.д. Пояс з монетками або косинка для східного танцю допоможе відчути удари стегнами і всілякі скручування, і з ними буде набагато цікавіше танцювати. На ноги - чешки, балетки, легкі мокасини і легкі носочки. У зимовий час бажано захопити светр або кофту, так як після грунтовної розминки ми приступаємо до вивчення нового матеріалу, і поки освоюємо незнайомі руху, відпрацьовуємо їх повільно, вдумливо, можемо трохи охолонути.

Ціни на тренування Східними танцями


Одноразове відвідування - 60 грн. / місяць


8 занять - 350 грн. / місяць


12 занять - 430 грн. / місяць


12 занять (будь-які групові заняття) - 500 грн. / місяць


Комплексний безлімітний (тренажерний зал+групове заняття (12 занять)) - 630 грн. / місяць


Відгуки та коментарі:


Східні танці, ціни, розклад роботи, контакти

Графік тренувань для дорослих

Субота : 09:00 - 10:00

Неділя : 09:00 - 10:00


Графік тренувань для дітей

Понеділок : 15:00 - 16:00

Середа : 15:00- 16:00

м. Вишневе, вул. Святошинська, 40Б
Контактні телефони:
(096) 725-30-69 - Олена
(093) 088-00-11
(096) 088-00-11

E-mail:sk_olimp@bigmir.net