Кросфіт у місті Вишневому, Спортивний клуб Олімп запрошує на заняття з кросфіту

Кросфіт у Вишневому


Тренування Кросфітом, спортивний клуб Олімп в Вишневому Одне-єдине тренування з нами здатне перевернути твоє уявлення про фізкультуру і дозвілля! Кросфіт - це самовіддача на 100%. Це ядерний вибух в мініатюрі!

Інтенсивні, цікаві, різноманітні, корисні тренування вибирають професійні спортсмени, топ-моделі, співробітники спецпідрозділів, а тепер вони доступні Тобі! Кросфіт чудово вписується в будь-який, самий завантажений графік, дозволяючи тренуватися і прогресувати у зручний для Тебе час! Кросфіт незамінний для тих, хто хоче знайти по-справжньому функціональну форму, стати чертовски сильним, пекельно витривалим, а найголовніше, випробовувати прилив ЕНЕРГІЇ та життєвого тонусу! Гармонія фізичного розвитку, різнобічна підготовка, здатність максимально ефективно виконати будь-яке поставлене завдання - ось що вимагає від нас життя! І не даремно в XXI столітті це стає модним!

Кросфіт будується на чотирьох базових принципах.

Перший - різноманітність. Не зациклюйтеся! Якщо хочеш максимального результату - НЕ концентруйся на чомусь одному, старайся вносити в тренінг нові, несподівані елементи. Кросфіт широко застосовує методи і засоби з тренування легкоатлетів, штангістів, гімнастів, акробатів, веслярів. Ми сильні в усьому, і у нас немає слабкостей в дрібницях!

Другий головний принцип - це функціональність наших рухів. Не секрет, що в фітнес-залах панує культ тренажера, найскладнішого механічного пристосування, нібито призначеного для детального опрацювання нашого тіла. Однак, не все так очевидно! І сьогодні мода, яка панувала десятиліттями, починає вивітрюватись. Штанги, гирі, перекладини, кільця, вага власного тіла, стара добра скакалка - ось те, що нам потрібно для придбання ідеальної форми! Всі рухи, які ми виконуємо на тренуваннях, можуть зустрітися в реальному житті, і ми повинні бути готові до будь-якої ситуації!

Тренування Кросфітом, спортивний клуб Олімп в Вишневому

Третім компонентом, без сумніву, є поступовість і масштабованість наших завдань. Ми ніколи не змусимо тебе робити ті рухи, які ти належно не освоїв і не закріпив. Ти не будеш піднімати штангу, загрозливу твоєї техніці та ефективності виконання руху. Ми - за поетапність в освоєнні нового. Візитна картка кросфіта - "тренування дня", "workout of the day". Одночасно, перебуваючи в одній групі і в один час, її здатний виконати будь-який - від чемпіона світу з важкої атлетики до 15-річного підлітка або пенсіонера. Всі рухи, обтяження не є стандартними, і інструктор неодмінно підбере для тебе адекватну заміну будь-яким незвичним і складним речам. Але ти приходиш знову і знову - рано чи пізно будь-яка вершина впаде до твоїх ніг.

Четвертий секретний інгредієнт, котрий поєднує воєдино всі інші і перетворює нашу фітнес-методику зі склянки позавчорашнього фрешу в ураганний коктейль - інтенсивність. Пам'ятай! Працює не методика, не програма і не тренер. Працює людина. Працюєш ти! Ми змушуємо викладатися по повній. На тренуваннях ми гранично сконцентровані і не дозволяємо відволікатися на дрібниці. Всі завдання виконуються на час, який фіксується кожним учасником тренування, незалежно від рівня підготовки. Для кросфіта не існує вікових, вагових і інших обмежень, це спорт для всіх, для кожного, для Тебе!

Тренування Кросфітом, спортивний клуб Олімп в Вишневому

Хочете спробувати? Немає нічого простіше! Приходьте на пробне заняття кросфітом в будь-який час у спортивний клуб Олімп в місті Вишневому!

Будь-яке тренування - це не просто багато разів повторювана рутина, а справжня битва, битва з собою вчорашнім, бій в компанії своїх друзів і однодумців, тих, хто сказав «НІ!» Ледарства й ліні, хто любить і поважає хорошу роботу і знає, як досягти результату!


Кросфіт з тренером. Поліщук Олександр

Тренер: Поліщук Олександр.

Тренування в Crossfit Olimp - це не тільки постійний нагляд тренера та добре підібрана методика тренувань. Це й контроль прогресу, стану здоров'я, рекомендації по харчуванню та всього, що необхідно для здорового способу життя)

Неважливо, які цілі ви маєте, адже функціональний тренінг - універсальний.

Можливі блоки інтенсивного схудення, підготовка до змагань або набір ваги.

По всім питанням звертайтесь до мене або адміністрації СК Олімп.


Ціни на тренування - кросфіт


Одноразове відвідування - 60 грн. / місяць


Індивідуальне тренування - 120 грн.


8 занять - 350 грн. / місяць


12 занять - 430 грн. / місяць


Комплексний безлімітний (тренажерний зал+групове заняття (12 занять)) - 650 грн. / місяцьВідгуки та коментарі:


Кросфіт, ціни, розклад роботи, контакти

Графік роботи залу

Вівторок, Четвер:

18:30 - 19:30

19:30 - 20:30

Понеділок, Середа, П'ятниця:

18:00 - 19:00 (Дитяча група)

19:00 - 20:00

20:00 - 21:00

м. Вишневе, вул. Святошинська, 40Б
Контактні телефони:
(063) 647-95-64 - Олександр
(098) 087-73-21 - Марія
(093) 088-00-11

E-mail:sk_olimp@bigmir.net