Сторінка магазину спортивноо харчування Nosorog Sport Nutrition у СК Олімп. Контактні телефони, e-mail адреса.

Спортивне харчування Nosorog Sport Nutrition у Вишневому та Боярці

Носорог молодий бренд на ринку спортивного харчування. Однак, вже багато любителів спорту та активного способу життя оцінили гідність лінійки спортивного харчування NOSOROG SPORT NUTRITION.

Основними перевагами є:

 • Найкраще співвідношення ціна-якість на ринку України;
 • Великий асортимент спортивного харчування та аксесуарів;
 • Вітчизняні виробничі потужності на зарубіжній сировині.

Спортивний клуб Олімп (м.Вишневе), та Лотос (м.Боярка) є офіційними партнерами Nosorog Nutrition в Україні, саме тому у нас ви зможете придбати якісне спортивне харчування за найкращою ціною.

Ми вважаємо, що спорт, як і спортивне харчування, повинні бути доступні всім, тому, спортивне харчування NOSOROG буде кращим вибором для Вас!

Доставка спортивного харчування "Носорог" по Україні:

Здійснюється виключно транспортною компанією Нова Пошта, за рахунок одержувача.

* Спортивне харчування на вітрині можливо придбати в спортивному клубі Олімп на ресепшені або в СК Лотос (м.Боярка) у тренера.

Сироватковий протеїн Nosorog Nutrition Whey, 1 кг.
Nosorog Nutrition Whey, 1 кг.
420 ₴
Комплексний протеїн Nosorog Nutrition Ultra Formula Whey, 1 кг.
Nosorog Ultra Formula Whey, 1 кг.
500 ₴
Гейнер Nosorog Nutrition Big Boss Gainer, 1.5 кг.
Nosorog Big Boss Gainer, 1.5 кг.
330 ₴
Гейнер Nosorog Waxy Maize, 1.5 кг.
Nosorog Waxy Maize,
1.5 кг.
275 ₴
Казеїн Nosorog Casein, 1000 гр.
Nosorog Casein,
1000 гр.
500 ₴
Амінокислоти БЦАА Nosorog ВСАА 8:1:1, 200 гр.
Nosorog ВСАА 8:1:1,
200 гр.
270 ₴
Амінокислоти БЦАА Nosorog ВСАА 8:1:1, 400 гр.
Nosorog ВСАА 8:1:1,
400 гр.
500 ₴
Амінокислоти БЦАА Nosorog ВСАА 2:1:1, 200 гр.
Nosorog ВСАА 2:1:1,
200 гр.
270 ₴
Для зв'язок і суглобів Nosorog Nutrition Collagen, 400 гр.
Nosorog Collagen,
400 гр.
440 ₴
Креатин моногідрат Nosorog Nutrition Creatine Monohydrate, 300 гр.
Nosorog Creatine Monohydrate, 300 гр.
190 ₴
Бустер тестостерону Nosorog Nutrition Tribulus, 90 капс.
Nosorog Tribulus,
90 капс.
220 ₴
Предтренувальний комплекс Nosorog Nutrition DMAA (50 мг.), 50 капс.
Nosorog DMAA (50 мг.), 50 капс.
240 ₴


Nosorog Sport Nutrition Whey, 1000 грам.
(Сироватковий протеїн)

Сироватковий протеїн Nosorog Nutrition Whey, 1 кг.Всім відомо, що білок (протеїн) за походженням буває сироватковий, яєчний, молочний, казеїновий і рослинний (соєвий і рисовий). NOSOROG WHEY це однокомпонентний сироватковий протеїн з досить високим показником вмісту протеїну (може коливатися в межах 65-70% білка на 100 грам), отриманий методом ультрафільтрації та розпилювальної сушки. Також, одним з його переваг є низький показник жиру всього - близько 3%. Однак, на 100 грам міститься 17% вуглеводів, що робить його більш відповідним для прийому в період массонабору або підтримки загальної форми.

Додатковий вагомий показник, щоб купити NOSOROG WHEY, це його ціна !! Тому, NOSOROG WHEY на сьогоднішній день є найвигіднішим сироватковим протеїном в співвідношенні ціна / вміст білка.

Рекомендації щодо використання:

Рекомендованою разовою порцією є 40 грам (1,5 мірних черпака) NOSOROG WHEY на 200-250 мл рідини. Ідеально вжити після тренування і вранці.

Склад:

На 100 грам продукту міститься:
- 70 грам протеїну
- 3 грами жиру
- 17,5 грама вуглеводів

Також, міститься вся лінійка незамінних і замінних амінокислот, вітаміни і мінерали.Nosorog Ultra Formula Whey, 1000 грам.
(Комплексний протеїн)

Комплексний протеїн Nosorog Nutrition Ultra Formula Whey, 1 кг.ULTRA FORMULA - це новинка від компанії NOSOROG NUTRITION, яка представляє собою чотирьохкомпонентний комплексний протеїн. Ультра Формула поєднує в собі всі переваги сироваткового протеїну, альбуміну (яєчний білок), казеїну, а також гідролізату колагену.

Інгредієнти для Ультра Формули підібрані найвищої якості від надійних європейських виробників сировини для харчової промисловості, а так як NOSOROG це українська марка з розташуванням виробництва в нашій країні, споживач отримує демократичну ціну при відмінній якості продукту.

Безперечні переваги четирьохкомпонентного протеїну це:

 • Високий вміст білка (70%), низький вміст вуглеводів (14%) і мізерна кількість жирів (2,4%);
 • Збалансованість амінокислотного складу, отриманого з різного виду білків;
 • Присутність гідролізату колагену, доданого з міркувань того, що він забезпечує підживлення суглобів, що в силовому тренінгу має величезне значення, адже з травмами тренуватися, просто не вийде;
 • Будь-який час прийому коктейлю ULTRA FORMULA можна вважати ідеальним, крім як перед тренуванням. Ця властивість обумовлена ​​тим, що сироватковий білок засвоюється протягом години (до 90 хвилин), після чого починають вивільнятися амінокислоти яєчного альбуміну (2-4 години) і потім організмом буде переварений казеїн (до 6 годин). Також варто розуміти, що білок, за часом засвоєння розподілений так, що коктейль не заважатиме прийому їжі вже через три години. У підсумку виходить, що Ультра Формулу можна приймати вранці, протягом дня і на ніч, після тренінгу краще був би виключно сироватковий білок, можна в поєднанні з вуглеводами (або гейнер), але якщо до повноцінного прийняття їжі у вас буде не менше двох годин , то ULTRA FORMULA підійде і тут. І тільки перед тренуванням прийом не бажаний, щоб не відволікати організм на перетравлення їжі;
 • Ідеальний для цілей схуднення, так як їм цілком можна замінити від одного до трьох прийомів їжі, не тільки наситивши організм білком, а й притупивши почуття голоду, що ставить за людей сидять на низькокалорійній дієті;
 • Поєднавши в одному продукті чотири компонента, ми вирішили і деякі проблеми окремих його складових, не завжди приємний смак альбуміну знівельовано іншими білками і смаковим наповнювачем.

Рекомендації щодо використання:

Разова порція 31 грам (1 мірний черпак) NOSOROG ULTRA FORMULA. Змішувати з 200-250 мл рідини на Ваш смак. Вживати від однієї до чотирьох порцій в день, в залежності від поставлених цілей і власної ваги.

Склад:

На 100 грам продукту міститься:
- 70 грам протеїну
- 2,4 грама жиру
- 14 грам вуглеводів

Також, міститься вся лінійка незамінних і замінних амінокислот, вітаміни і мінерали.

Умови зберігання та термін придатності: зберігати при температурі від 0 ° до 21 ° С і вологості повітря не більше 85%. Дата виробництва і кінець терміну придатності зазначений на упаковці.Nosorog Big Boss Gainer, 1500 грам.
(Високобілковий гейнер)

Гейнер Nosorog Nutrition Big Boss Gainer, 1.5 кг.Nosorog Big Boss Gainer є відмінним рішенням для атлетів, які прагнуть максимально швидко додавати масу без зайвого жиру.

Мультикомпонентна протеїнова матриця забезпечує безперервне надходження всіх необхідних амінокислот в організм з моменту вживання і аж до 6 годин. Високий вміст білка на 100 грамів продукту є просто відмінним показником серед інших гейнери.

Ще однією перевагою BIG BOSS GAINER є низький вміст жиру, більшість з яких представлено у вигляді незамінних жирних кислот.

Вуглеводи виступають транспортною системою для креатину моногідрату. Креатинові добавка забезпечує максимальний приріст маси і силових показників, додатково збільшуючи витривалість і сприяючи якнайшвидшому відновленню після важкого тренінгу.

Важливим компонентом продукту є клітковина, яка стабілізує глікіміческій індекс гейнера і покращує травні процеси організму.

Даний продукт найбільш підходить єктоморфам, з великими труднощами, що набирає м'язову масу, та й мезоморфам він буде далеко не зайвим.

Рекомендації щодо використання:

Разова порція NOSOROG BIG BOSS GAINER 100 грам. Найкраща консистенція коктейлю досягається додаванням 500 мл рідини. Вживайте від одного до трьох коктейлів протягом дня і один після тренування.

Склад:

100 грам продукту містить:
- 21 грам комплексного протеїну
- 5 грам жиру
- 69 грам вуглеводної матриці на амілопектину
- 1 грам креатину
- 1 грам клітковини

Умови зберігання та термін придатності: зберігати при кімнатній температурі в сухому, захищеному від ультрафіолетових променів місці. Термін придатності зазначений на упаковці.Nosorog BCAA, 200/400 грам.
(БЦАА амінокислоти)

Амінокислоти БЦАА Nosorog ВСАА 8:1:1, 200 гр.Компанія NOSOROG представляє Вашій увазі новинку ВСАА 8: 1: 1. Яка складається з трьох незамінних амінокислот, використовуваної передовими виробниками спортивного харчування в своїх харчових добавках. Даний продукт NOSOROG NUTRITION хороший тим, що ви платите за його якість. Білки не можуть синтезуватися організмом людини, вони надходять до нас тільки ззовні: з їжею або спеціальної спортивної добавкою від NOSOROG.

Коли ви тільки робить перші кроки в спорті, то все одно знаєте, що основні амінокислоти, які необхідні для побудови ваших м'язів, входять в комплекс BCAA. Навіть якщо вашим основним завданням є швидкий набір м'язової маси. Даний продукт NOSOROG ВСАА 8: 1: 1 є не що інше, як один з кращих спортивних продуктів харчування який допоможе вам досягти вашої мети.

Амінокислоти БЦАА Nosorog ВСАА 8:1:1, 400 гр.Амінокислоти изолейцин, лейцин і валін складають 35% всіх амінокислот в організмі. NOSOROG ВСАА 8: 1: 1 підвищує силові показники, покращує стан імунної системи і абсолютно безпечний для вашого організму, він підійде абсолютно всім спортсменам і допоможе відновитися після будь-якої важкої тренування.

Коли Ви уважно перегляньте на каталог нашого магазину, то вас порадує не тільки ціна на NOSOROG ВСАА 8: 1: 1, але і наш великий асортимент і вибір продукції для всіх спортсменів. Наша компанія представляє NOSOROG ВСАА 8: 1: 1 тільки в чистому вигляді і в його склад не вводиться смакової наповнювач.

Даний продукт від компанії NOSOROG володіє прекрасним анаболічним ефектом - знижує втому, і швидко ростуть м'язи. Також істотно знижується катаболический ефект, який може проявитися після тренування або вранці.

Рекомендації щодо використання:

Кількість прийомів продукту в день залежить від ваших цілей. Що стосується рекомендацій, то на думку компанії NOSOROG одна доза не повинна перевищувати 5 грам, при цьому може бити від трьох до шести прийомів даного продукту в день. Ви можете коригувати кількість ВСАА 8: 1: 1 в залежності від вашої активності та вашої ваги.

Склад:

- Лейцин 80%
- Валін 10%
- Ізолейцин 10%


Nosorog Collagen Hydrolysed, 400 грам.
(Для зв'язок і суглобів)

Для суставів і звязок Nosorog Nutrition Collagen, 400 гр.NOSOROG NUTRITION пропонує Вам COLLAGEN Колаген Гидролизат. Як всім відомо, людина - це білкова форма життя. Всі наші системи організму будуються на функціях білка і тільки завдяки їм. Колаген Гидролизат - це специфічний білок, який входить до складу сполучної тканини людини, а саме хрящів, суглобів, кісток і тому подібних тканин. Колаген NOSOROG COLLAGEN забезпечує міцність і еластичність таких тканин і піклується про підтримку їх здоров'я. Адже без постійного підживлення будівельними матеріалами, такими як Колаген Гидролизат, в цих тканинах опорно-рухового апарату починаються всілякі дегенеративні процеси - процес руйнування клітин.

Колаген один з найпоширеніших білків в нашому тілі. Він займає приблизно від 25% до 35% і є основною складовою всієї сполучної тканини. Основним харчовим джерелом колагену є желатин, він міститься в хрящах тварин, холодець і тому подібних продуктах. Але зізнайтеся собі, чи часто Ви їсте м'ясо і хрящі тварин? Якщо немає, то Ваші сухожилля, суглоби і хрящі знаходяться в зоні ризику. Тому що вони втратили свою еластичність і міцність. Це особливо актуально для людей, які займаються важкою фізичною працею, а також спортсменам, які при занятті спортом піддають сильному напрузі свої зв'язки і суглоби. Їм практично обов'язково треба приймати NOSOROG COLLAGEN, так як немає нічого гіршого, ніж травма зв'язок, суглобів і сухожиль, і це відомо всім. Такі травми найбільш небезпечні, так як погано піддаються лікуванню і відновленню всіх функцій травмованої зв'язки або сухожилля.

NOSOROG COLLAGEN це запорука здоров'я Ваших зв'язок, суглобів і сухожиль. При прийомі NOSOROG COLLAGEN вони завжди залишаться міцними і еластичними. NOSOROG COLLAGEN потрібно приймати в будь-якому віці, але більш велика потреба прийому Коллагена гідролізату випадає на період старіння організму. В цьому періоді ймовірність отримати травму опорно-рухового апарату найбільш висока.

Рекомендації щодо використання:

NOSOROG COLLAGEN абсолютно натуральна харчова добавка і не містить ніяких шкідливих речовин. Приймати NOSOROG COLLAGEN рекомендується в кількості від 10 грамів на добу за два прийоми, розчиняючи його у воді, роблячи желе, запиваючи водою. Засвоюваність організмом Коллагена гідролізату дуже висока, і дорівнює приблизно 98%.

Склад:

100 грам продукту містить:
- Білок 92 грам
- Жири 0 грам
- Вуглеводи 0 грам

NOSOROG COLLAGEN має унікальний амінокислотний склад, продукт багатий на гліцин, гидроксипролин / пролин і глютамінову кислоту, яка становить більше 50% від сумарного вмісту амінокислот.Nosorog Creatine Monohydrate, 300 грам.
(Креатин Моногідрат)

Креатин моногідрат Nosorog Nutrition Creatine Monohydrate, 300 гр.Зверніть увагу на NOSOROG CREATINE MONOHYDRATE. Що ж в ньому особливого? Якщо Ви хочете набрати пару кілограм м'язової маси в короткі терміни, але не хочете вдаватися до прийому анаболічних стероїдів, якщо Ви хочете збільшити силові показники і "прорвати" плато, але у Вас це довго не виходило, якщо зацікавлені підвищити здатність свого організму до витривалості, тоді є сенс звернути увагу в бік NOSOROG CREATINE MONOHYDRATE. Креатин практично відразу дає видимий результат, і не потрібно ніяких "фаз завантаження", просто для більш якісного результату варто не поспішати.

Creatine Monohydrate - є ефективною і відомою формою креатину, яка використовується спортсменами різних напрямків для збільшення м'язової маси, витривалості і сили.

Креатин моногідрат випускається у вигляді порошків, капсул і т.п. Часто міститься в предтреніровчоних комплексах та інших спортивних добавках, що використовуються для збільшення м'язової маси і сили. NOSOROG CREATINE MONOHYDRATE можна і навіть потрібно використовувати в комплексі з NOSOROG WHEY, щоб збільшити ефективність кожної з добавок за допомогою один одного.

На даний момент на ринку спортивного харчування часто представляють якісь новинки, нові форми креатину, які нібито мають сенсаційну ефективність і обходять всі наявні вже на ринку. Але якщо Ви націлені платити лише за якість і ні за що більше, то Ваш вибір NOSOROG CREATINE MONOHYDRATE, так як даний креатин представлений в перевіреної формі і має максимальну біологічну активність.

Для більш якісної характеристики, варто зруйнувати деякі міфи:

 • моногідрат-найбільш вигідна і за своїми властивостями ефективна добавка;
 • зберігає свою структуру в воді кілька днів;
 • практично не розщеплюється шлунковим соком;
 • має чудову зварюваність, за рахунок чого практично в незмінній формі надходить в м'язи;
 • після прийому порції, має більш тривалу дію, ніж всі інші, представлені на ринку;
 • "нові" форми креатину нічим не відрізняються від моногідрату, хіба що ціною;
 • робити завантажувальний фазу-необов'язково;
 • підтверджень того факту, що креатин шкідливий для здоров'я, на сьогоднішній день НІ.

Рекомендації щодо використання:

Приймайте 1-2 порції в день, з ранку і після тренування, щоб заповнити недолік креатину в м'язах, який був витрачений за ніч або під час тренування. Можете розводити в будь-якої рідини або ж просто запивати, в залежності від Ваших бажань. 1 порція це 5г порошку.

Склад:

- 100% чистий порошок Креатин Моногідрат.


Nosorog Nutrition Tribulus, 90 капс.
(Бустер тестостерону)

Бустер тестостерону Nosorog Nutrition Tribulus, 90 капс.Tribulus Terrestris ця речовина природного походження, а точніше це капсули з екстрактом рослини Якірці. Екстракт Трибулус терестріс використовувався з давніх часів, тисячоліття тому в древній Греції, Африці та Індії, для підтримки здоров'я і набуття сили і життєвої енергії.

Tribulus Terrestris фактично не містить ніяких гормонів, але вчені з усього світу підтверджують його сприятливу дію на рівень чоловічого здоров'я, зокрема репродуктивну і еректильну функцію чоловічого організму. Tribulus terrestris з давніх часів брали чоловіки страждають страшними захворюваннями як статева дисфункція і безпліддя, і багато хто з них позитивно відгукувалися про Tribulus terrestris, як про дієвий, ефективний і робочому речовині!

NOSOROG TRIBULUS повністю складається з природних компонентів, тому він безпечний для здоров'я і не містить ніяких консервантів, канцерогенів, генно-модифікованих продуктів. Технологія виробництва капсул NOSOROG TRIBULUS не допускає глибокої обробки сировинних матеріалів, що забезпечує збереження всіх корисних властивостей активної речовини.

NOSOROG TRIBULUS регулює і збільшує вироблення чоловічого гормону тестостерону. А це, як відомо всім, позитивно впливає на результати тренувань і будови тіла своєї мрії. Тому NOSOROG TRIBULUS так часто використовується атлетами всіх рівнів. Його надійність і працездатність підтверджена тисячами років активного застосування.

NOSOROG TRIBULUS допоможе набрати якісної м'язової маси і забезпечить «звірячий» тренінг, Ваш рівень гормону тестостерону просто буде зашкалювати. Від такої продуктивності тренувань, яка буде у Вас після прийому NOSOROG TRIBULUS, гарантовано настане ейфорія! Ви будете реально працювати в залі на максимумі! На межі своїх можливостей! А в поєднанні з грамотним харчуванням і відновленням Ви будете гідно винагороджені чудовим набором маси!

Застій в прогресі? Ваше рішення NOSOROG TRIBULUS!

Він підштовхне Вас на якісно новий рівень набору маси і ефективності проведення тренувань. Його можуть застосовувати змагаються спортсмени, так як він не віднесений до допінгових засобів.

Рекомендації щодо використання:

У капсулі міститься близько 600 мг речовини. Бустери тестостерону як NOSOROG TRIBULUS приймають від одного (1) до трьох (3) разів разом з їжею, але дозування обмежене. У добу не рекомендується приймати більше чотирьох капсул NOSOROG TRIBULUS. Для середньостатистичного чоловіка середня доза становить 750 мг на добу. Не слід вживати NOSOROG TRIBULUS більше 4-6 тижнів, так як організм адаптується до нього. Після 4-6 тижнів слід зробити перерву на 2-4 тижні, для відновлення.

Побічні ефекти NOSOROG TRIBULUS пов'язані із нехтуванням рекомендаціями щодо його прийому. Занадто довгий, інтенсивне або надмірне вживання даного препарату тягне за собою ряд таких наслідків як розлад травлення, агресивність, акне, дратівливість, перепади артеріального тиску.

Склад на 1 порцію:

- 1 капс. - 600 мг


Nosorog Nutrition DMAA (50 мг.), 50 капс.
(Предтренувальний комплекс)

Предтренувальний комплекс Nosorog Nutrition DMAA (50 мг.), 50 капс.Екстракт герані або, як його ще називають, 1,3 Діметіламіламін (ДМАА) або Геранамін - це речовина, яка швидко піднялося з ряду невідомих речовин на вершину слави. Герань за механізмом своєї дії схожа з кофеїном, але в кілька десятків разів могутніше.

Герань дає істотний допінг Центральної нервової системи, що дає допінг і м'язам і психічним станом.

Звертаю особливу увагу, що наш продукт складається на 99,8% 1,3-Діметіламіламін (ДМАА, DMAA, геранамін), а не просто екстракт герані, де частина діметіламіламіна становить в середньому кілька відсотків.

Діметіламіламін (DMAA) додавали в такий відомий предтренировочний комплекс як JACK3d, але на даний момент це вже в минулому, так що існує потреба купити 1,3 Dimethylamylamine додатково. Герань сприяє підвищенню ментальної концентрації і продуктивності на тренуваннях і в звичайному житті. Діметіламіламін (1,3 Dimethylamylamine) абсолютно безпечний для людського організму на відміну від того ж кофеїну, що доведено численними дослідженнями в цій сфері.

Діметіламіламін (Герань) має здатність надавати дуже сильний ефект на організм, тому з 2009 року ця речовина заборонено антидопінговим комітетом для вживання спортсменами перед змаганнями, тому що вони показували позамежні результати в різних видах спорту. Це ще раз доводить, що Діметіламіламін (Герань) є робочим і потрібним речовиною для подолання плато і устремління до вершини слави в різних сферах життя, але тільки не в період перед змаганнями.

Діметіламіламін (DMAA) використовують у виробництві предтреніровочних комплексів, а також жироспалювачів. Демітіламіламін (1,3 Dimethylamylamine) має такі властивості на організм як:

 • Явна стимуляція фізичних і психічних процесів в організмі.
 • Підвищення загальної працездатності і тонусу м'язових волокон.
 • Підвищення настрою і самопочуття.
 • Покращення протікання процесу ліполізу (спалювання жирів).
 • Придушення апетиту і над мірного вживання їжі.

Саме через цих ефектів 1,3 Dimethylamylamine (DMAA) так часто зустрічається на етикетках багатьох продуктів брендових виробників спортивного харчування.

Станом на 2013 рік продукція з вмістом Діметіламіламіна (Герань) почала пропадати з полиць магазинів спортивного харчування. Але так як він є дуже ефективним препаратом сильної дії, його застосовують атлети по всьому світу, які реально хочуть домогтися кращих результатів у своїй спортивній діяльності.

Іноді спостерігаються побічні ефекти застосування Діметіламіламіна (DMAA), через його сильного впливу на Центральну нервову систему. До них відносяться такі як: порушення сну, тремор рук, мігрень, нудота, пітливість, підвищений кров'яний тиск.

Але за результатами недавнього дослідження проведеного над 25 чоловіками, які брали Діметіламіламін (Герань) в процесі життєдіяльності і активно тренувалися, не було помічено жодного побічного ефекту цього препарату при дотриманні рекомендованої дози.

Рекомендації щодо використання:

Дозування підбирається індивідуально. Починайте підбирати дозування з 1-ої капсули, збільшуючи кількість капсул до необхідного рівня.

Дозування: від 1-ої капсула за 30 хвилин до тренування.

Враховуйте, що з часом до ДМАА організм звикає, тобто необхідно буде збільшувати дозування. Час від часу робіть перерви в прийомі ДМАА, щоб організм знову повернув чутливість до препарату.

Не рекомендується застосовувати особам до 18 років, вагітним жінкам, годуючим матерям, людям з хворобами серцево-судинної системи, а також іншими відхиленнями, які можуть істотно посилитися при прийомі даної речовини. Не рекомендується приймати DMAA в дозах більше 100 міліграм.

Склад в 1 капсулі (500 мг):

- 1,3 Діметіламіламін (ДМАА) 50 мг;
- Глюкоза 450 мг.

Поділитися з друзями:
Спортивне харчування Nosorog Nutrition

Графік роботи

Понеділок - П'ятниця 07:00 - 22:00

Субота - Неділя: 09:00 - 21:00

Працюємо без вихідних

м. Вишневе, вул. Святошинська, 40Б

Менеджер з продажу спортивного харчування:

(093) 767-21-40
(068) 717-27-07
E-mail:info@sportbro.com.ua

Контактні телефони "Олімп" :
(093) 088-00-11
(096) 088-00-11
E-mail:sk_olimp@bigmir.net

Відгуки Відгуки наших клієнтів
АННА ЛЕРОВА
Очень довольна результатом от Callogen, кстате принимать его следует перед сном, желательно на голодный желудок. Для более эффективной регенерации.
АЛЕКСЕЙ ДИМИТРОВ
Очень нравится протеин Носорог, больше всего люблю ультра формулу со вкусом мороженого. Вкус не химический, довольно легкий, очень легко употребляется с молоком.
МАКСИМ БОХОТ
Купил гейнер Носорог за смешную цену 300 грн., начал пить его три раза в день тренировки и два раза когда нет тренировки, вкус взял для себя клубнику. Доволен на все 100%