Бойове самбо у місті Вишневому, Спортивний клуб Олімп запрошує на заняття з бойового самбо

Бойове Самбо у Вишневому

Тренування Самбо, спортивний клуб Олімп в ВишневомуСамбо - це самооборона без зброї. Свій початок самбо бере з японської системи дзюдо. Причому система самооборони без зброї настільки перероблена і збагачена новими ідеями інших єдиноборств, що стала визнаним видом спорту.

Перше і основне умова початку тренувань - консультація з досвідченим лікарем. При нездоровому серці, бронхах, суглобах тренування протипоказані. Курцеві займатися боротьбою також буде складно. Пікові навантаження при входженні в прийом, контратаку, контрприйом призводять до різкого посилення серцево-судинної діяльності, вимагають здорової дихальної системи.

Друга умова - займатися самбо слід під керівництвом досвідченого тренера.  

Система розминок і тренувань

Розминка починається з ходьби по периметру майданчика. Розмовляти між собою не дозволяється, спортсмени з перших хвилин повинні бути налаштовані на роботу і на виконання команд тренера. Далі слід біг з поступовим прискоренням. Якщо початківець борець курить, вже це навантаження стане для нього непосильним.

З першого дня занять вводяться спеціальні вправи, які є прообразами якихось прийомів. У бігу це так зване забігання, тобто рух спиною вперед з виведенням позаду себе дальньої ноги п'ятою вперед. Вправа повторюється з багаторазовим збільшенням амплітуди.

Стрибки на одній нозі, на обох, відштовхувальні стрибки у висоту з тиснутими та  зігнутими колінами є серйозним навантаженням на дихальну і серцево-судинну систему спортсмена. Що не витримують темпу повинні вийти з кола і ненадовго присісти. Продовжити тренування можна після того, як повністю відновиться дихання і серцевий ритм.

Розігрів м'язів і суглобів в русі включають в себе відведення, розведення, обертання, викидання вперед прямих рук, нахили і повороти корпусу. Всі вправи проводяться при одночасній ходьбі по колу. Сюди ж входять присідання, рух в полуприсяді і в повному присяді.

Техніка основних прийомів захисту і нападу

Наступна частина тренування - боротьба. Вивчаючи техніку захисту і нападу в самбо, слід відпрацьовувати не більше двох прийомів за тренування. При цьому бійці повинні 10-15 хвилин працювати над завданням тренера: починати боротьбу (один в низькій стійці, другий у високій); виконувати тільки підсічки або тільки підніжки; починати захоплення при знаходженні одного з борців у свідомо невигідному положенні і т.д.

Тренування Самбо, спортивний клуб Олімп в Вишневому

Техніка кидків вимагає правильного вибору дистанції між противниками. Хороший борець завжди вміє нав'язати супернику зручну для себе позицію. Домагаючись цього, на тренуванні слід відпрацьовувати прийоми спочатку в статиці, причому один партнер повинен прийняти позу, зручну для відпрацювання прийому іншим. Кидки через стегно, спину, плечі («млин»), через голову розучуються поетапно, в 2-3 фази, під контролем тренера, щоб вчасно виправити помилку.

При сутичці важливо використовувати не тільки свою силу, але і силу противника, проводячи прийом у бік його зусилля. Підсад гомілкою з кидком через голову, передній переворот, бічна підсікання виконуються під час інтенсивного руху противників у фронтальній стійці або в падінні.

Больові прийоми вимагають не тільки певної сили характеру, а й почуття міри. При їх проведенні мають місце такі наслідки, як роз'єднання суглобових поверхонь колінного суглоба з розтягненням зв'язок і утиск ахіллового сухожилля ноги. При викручуванні руки або обертанні ліктьового суглоба проти природного згину можуть виникати травми суглобів і м'язів. Больовий прийом, що призвів за собою пошкодження, але проведений за всіма правилами, вважається технічно грамотним.

При захисті потрібно вміти звільнитися від захоплення рукава обертанням захопленої руки в бік великого пальця супротивника. Звільняючи відворот куртки, слід взятися за рукав партнера двома руками і різко смикнути від себе, в той же час відсахнувшись корпусом назад. При проведенні противником больових прийомів на руки потрібно щільно зімкнути передпліччя, взявшись за свої рукава наперехрест. При викручуванні противником ноги або руки слід обертатися всім тілом в ту ж сторону.

Бойове Самбо. Опис базових вправ:

Вівторок:

Напрямок: боротьба
1. Розминка.
2. Акробатика.
3. Розтяжка.
4. Вправи на координацію рухів.
5. Вправи для зміцнення опорно-рухового апарату.
6. Вправи на зміцнення зв'язок, суставів.
7. Силові вправи.
8. Вправи для відновлення дихання.
9. Елементи прийомів боротьби.
10. Відпрацювання показаних елементів.
11. Вправи для розслаблення м'язів.

Четвер:

Напрямок: ударна техніка
1. Розминка.
2. Акробатика.
3. Розтяжка.
4. Відпрацювання показаних елементів.
5. Силові вправи.
6. Ігрові вправи на розвиток витривалості.
7. Вправи для відновлення дихання.
8. Вправи для розслаблення м'язів.

Відгуки та коментарі:


Бойове самбо, ціни, розклад роботи, контакти

Графік тренувань

Вівторок, Четвер

Молодша група : 18:00 - 19:15

Середня група : 19:15 - 20:15

Старша група : 20:15 - 21:45

Субота

Молодша група : 12:00 - 13:20

Старша група : 13:30 - 14:45

м. Вишневе, вул. Святошинська, 40Б
Контактні телефони:
(093) 492 93 65 (Ярослав)
(093) 088-00-11
(096) 088-00-11
E-mail:sk_olimp@bigmir.net

Вік груп з самбо

  • Молодша група : 6 - 12 років

  • Середня група : 12 - 16 років

  • Старша група : 16 - 100 років