Бокс у місті Вишневому, Спортивний клуб Олімп запрошує на заняття з боксу

Тренування Боксом у Вишневому


Тренування Боксом, спортивний клуб Олімп в ВишневомуБокс - це один з найпопулярніших в Вишневому видів єдиноборств, в якому удари наносяться руками в спеціальних рукавичках. У ньому немає величезної кількості різноманітних прийомів, тому особлива увага приділяється розвитку навичок техніки і тактики бою, а також злагоджено роботі м'язів всього тіла.

Заняття в секції боксу СК Олімп допоможуть вам підвищити впевненість у власних силах, побороти страх, активізувати життєві сили організму, зігнати зайву вагу і загартувати волю.

Трохи історії боксу

Бойове мистецтво, що є родоначальником боксу, з'явилося, якщо вірити міфам, ще в Стародавній Греції, а придумав його не хто інший, як Апполон. Остаточне його становлення відбулося на початку XVIII століття в Англії і з тих пір правила проведення бою особливо не змінилися.

До недавнього часу це був чисто чоловічий вид спорту. Чоловіки, які займаються у секції боксу в Пермі, завжди вважалися еталоном мужності і відваги. Однак у справжні дні цей спорт став популярним і серед жінок

Яка мета занять?

Тренування Боксом, спортивний клуб Олімп в Вишневому

Існує думка, що бокс - дуже травмонебезпечний вид спорту, але це абсолютно не так. Заняття їм не тільки підвищать рівень вашої фізичної підготовки, і координацію рухів, але і зміцнять серцево-судинну систему, вестибулярний апарат, а також розвинуть тактичне і стратегічне мислення. Крім цього ви отримаєте ефективні навички самооборони, які не будуть зайвими в наш час.

Під час тренування ви витратите величезна кількість енергії, що дозволяє стверджувати, що бокс - один з кращих способів схуднення. Крім того, заняття в секції боксу відмінно знімають стрес і допомагають розвинути особистісні бійцівські якості, так як головною метою бою є не перемога, а розвиток уміння протистояти супернику і його ударам, для чого знадобиться величезна сила волі і витривалість.

Хочете спробувати? Немає нічого простіше! Приходьте на пробне заняття боксом в будь-який час у спортивний клуб Олімп в місті Вишневому!

Тренування Боксом, спортивний клуб Олімп в Вишневому

Як проводяться заняття в секції боксу?

У нашому спортивному клубі проводяться індивідуальні та групові заняття. Тренування ведуть кращі в Вишневому професіонали, під керівництвом яких ви навчитеся всім прийомам боксу, знайдете спритність і легкість рухів, швидко позбудетеся від зайвої ваги.

Хочете стати переможцем по життю? Тоді цей вид спорту для вас! Секції боксу фітнес-центрі олімп працюють у зручний для вас час. Подробиці ви можете дізнатися по телефону або за адресою:  м. Вишневе, вул.Святошинська, 40Б

Ціни на тренування Боксом


Пробне відвідування - безкоштовно


Одноразове відвідування - 60 грн. / місяць


8 занять - 350 грн. / місяць


12 занять - 430 грн. / місяць


12 занять (будь-які групові заняття) - 500 грн. / місяць


Комплексний безлімітний (тренажерний зал+групове заняття (12 занять)) - 630 грн. / місяць


Відгуки та коментарі:


Бокс, ціни, розклад роботи, контакти

Графік тренувань

Понеділок : 20:15 - 22:00

Середа : 20:15 - 22:00

П'ятниця : 20:15 - 22:00

м. Вишневе, вул. Святошинська, 40Б
Контактні телефони:
(050) 445-21-48 Мушег Нестропович
(093) 088-00-11
(096) 088-00-11

E-mail:sk_olimp@bigmir.net