Бальні танці м. Вишневе, спортивний клуб Олімп. Заняття бальними танцями

Бальні танці у Вишневому (Дитячі групи)

Бальні танці в ВишневомуНабір хлопчиків та дівчаток віком від 5 років для занять з професійним хореографом не закінчуються, ми чекаємо Вас завжди.

Бальні танці ніколи не виходять з моди, їх танцюють на балах і званих вечорах вже протягом декількох століть. Та й що може бути красивіше, ніж елегантні, немов літаючі над паркетом, пари? Бальні танці відносяться до непрофесійних світських танців, які танцювали в Європі ще в Середині століття. Спочатку це був привілей вищого суспільства, але з тих пір бальні танці сильно видозмінилися, ставши доступними кожному, адже уроки класичного танцю можна відвідувати у будь-якому місті будь-якої країни. І якщо ви теж мрієте відкрити для себе чудові і вишукані бальні танці то спортивний клуб Олімп допоможе!

Програма танців для дітей , у СК ”Олімп”, дає не лише навчання класичним і сучасним напрямкам , але і пропонує вирішення багатьох проблем , таких як скованість , сором'язливість . Танці дають дитині можливість розкритися , відчути своє тіло , застосовувати пластику для вираження емоцій , почуттів.

Заняття естрадно – бальними танцями в СК ”Олімп” дають можливість не тільки розвинути рухові , музичні навики дитини , але і скорегувати деякі форми порушення постави .Діти в процесі занять бальними танцями не тільки розвивають в собі важливі вольові якості , необхідні для майбутньої діяльності , але і готуються до самостійної трудової діяльності. Для розвитку самостійності в процесі занять , на етапі вивчення нових рухів , використовується не тільки самопідготовка , а й методика конкурсної перевірки освоєння матеріалу , при якій кожен учасник показує досліджуваний елемент окремо від групи .

Як іноді хочеться відчути себе прекрасною героїнею старого роману і покружляти в парі під ритми вальсу, танго чи фокстроту! Бальні танці ніколи не виходять з моди, їх танцюють на балах і званих вечорах вже протягом декількох століть. Та й що може бути красивіше, ніж елегантні, немов летаючі над паркетом, пари? Бальні танці відносяться до непрофесійних світських танців, які танцювали в Європі ще в Середні століття. Спочатку це був привілей вищого суспільства, але з тих пір бальні танці сильно видозмінилися, ставши доступними кожному, адже уроки класичного танцю можна відвідувати у будь-якому місті будь-якої країни. І якщо ви теж мрієте відкрити для себе чудові і вишукані бальні танці то спортивний клуб Олімп допоможе! 

Сучасні бальні танці засновані на європейських танцях, на які на рубежі ХІХ і ХХ століття значний вплив зробили латиноамериканська й африканська культури. У 20-х роках ХХ століття в Англії були стандартизовані відомі до того часу танці (вальс, фокстрот, танго), і бальні танці були розділені на два напрямки - спортивно-бальні танці та sосіal dance. Трохи пізніше до числа стандартних бальних танців додалися п'ять латиноамериканських танців (румба, самба, джайв, пасодобль, ча-ча-ча).

Всі бальні танці об'єднує те, що ці танці парні. У європейській стандартній програмі контакт партнерів не переривається протягом усього танцю, він більш щільний і досягається за рахунок правильної постановки тіла і рук. У латиноамериканській програмі контакт вільніший.Бальні танці в спортивному клубі Олімп

Заняття бальними танцями дозволять вам сяяти не тільки на сучасних балах, але і на будь світській вечірці, адже завжди приємно станцювати так, щоб всі оточуючі здивувалися і захопилися. Цей класичний танець може багато розповісти про вас без слів, допоможе виразити всі ваші почуття і емоції, відчути легкість і досконалість власного тіла.

Для занять вам знадобиться справжнє бажання вчитися, спеціальне танцювальне взуття. Професійні хореографи нашої  танцювальної групи навчать вас досконало володіти своїм тілом і допоможуть розкріпачитися. Крім того бальні танці - це прекрасна можливість познайомитися з новими цікавими людьми. А оскільки бальні танці припускають навантаження на всі групи м'язів, у тому числі на м'язи спини, то гарна постава і ідеальна фізична форма вам забезпечені. Відчуйте себе королевами і королями балу!

Відгуки та коментарі:


Бальні танці, ціни, розклад роботи, контакти

Графік занять

Вівторок : 15:15 - 16:15

Вівторок : 16:30 - 17:45

Четвер : 15:15 - 16:15

Четвер : 16:30 - 17:45

Субота : 11:00 - 12:00

м. Вишневе, вул. Святошинська, 40Б
Контактні телефони:
(093)795-90-83 (Олена)
(097)888-19-45 (Олена)
(093) 088-00-11
(096) 088-00-11

E-mail:sk_olimp@bigmir.net