Підготовка до занять боксом

Підготовка до занять боксом


Спорт не можна ділити на жіночий і чоловічий. Це в повній мірі відноситься і до боксу. По-перше необхідно визначитися з термінологією: бокс буває декількох видів, зазвичай, коли говорять бокс, мають на увазі англійський, в якому удари завдають лише кулаком, про цей вид і йтиметься.

Бокс - мимовільне розмахування руками

При заняттях боксом поліпшується реакція і кмітливість. Кожен вид спорту розвиває певні здібності. Займаються танцями відчувають себе граціозними і жіночними, бокс розвиває впевненість і здатність обмірковувати наперед свої дії - в цьому виді спорту треба думати, оцінюючи ситуацію на рингу більш ніж на один удар. Будь-який вид спорту вимагає дисципліни, і якщо ви дисципліновані, то у вас все вийде. А необхідний інвентар для боксу допоможе зробити кожне заняття продуктивним і максимально ефективним.

Приступати до заняття можна за будь-якої початкової фізичної підготовки.

Приступити до занять боксом можна в будь-який початкової фізичній формі (чим гірше підготовка, тим важче доводиться новачкам). Просто відпрацьовувати удари не вийде, боксер повинен володіти хорошим вестибулярним апаратом, гнучкістю і дихальною системою. Ви не зможете уникнути кардіонавантажень, їх використовують як розминку перед заняттями (біг, скакалка і тренажери). Зазвичай починають з повільної пробіжки тривалістю 15 хвилин і збільшують її тривалість до оптимальних 40 хвилин. Якщо ви хочете не просто зменшити вагу і поліпшити фігуру, вам необхідно займатися на тренажерах, м'язова маса росте після них, а не при боксуванні.

Вибір місця для занять

Як при будь-яких заняттях в залі, вам важливо підібрати хороший клуб, саме таким є наш СК "Олімп" в місті Вишневому, з приємним колективом і зручним розкладом занять. Після цього необхідно пройти пробний тренінг, на ньому за допомогою базових, елементарних вправ визначать вашу фізичну підготовку, і ви зможете придивитися до свого майбутнього тренеру і залу. Краще тренуватися в маленьких групах, тоді тренер зможе приділяти увагу всім учням, група з 5-ти осіб - оптимальний варіант, індивідуальні заняття - ідеальний варіант.

Тренування

Тренування в середньому триває півтори години. Починається з розминки, нею може бути "бій з тінню" - удари в навколишній простір без партнера. Такий варіант не підходить новачкам, необхідно використовувати уяву, рухи повинні бути як при поєдинку з реальним суперником. Після розминки зв'язок, суглобів і розтяжки - основне тренування. Існує безліч вправ, ваш наставник повинен приділити однакову увагу всім м'язам, навантажуючи їх рівномірно. Залежно від підготовки учня, можна боксувати біля дзеркала, відпрацювати удари стоячи і сидячи, розвивати почуття суперника. Перед закінченням тренування виконують розтяжку, вправи для преса і перекиди, для розвитку вестибулярного апарату.

Екіпірування

В якості екіпіровки використовують зручну спортивну форму - лосини, шорти, футболки, боксерки або кросівки, для вправ на снарядах - рукавички або бинти, для боксування з реальним противником необхідні капа і шолом.

Поділитися з друзями:
Допомога учасникам АТО в місті Вишневому

Графік роботи

Понеділок - П'ятниця 07:00 - 22:00

Субота - Неділя: 09:00 - 21:00

Працюємо без вихідних

м. Вишневе, вул. Святошинська, 40Б
Контактні телефони:
(093) 088-00-11
(096) 088-00-11
E-mail:sk_olimp@bigmir.net