Степ-аеробіка у місті Боярці, Спортивний клуб Олімп запрошує на заняття з Степ-аеробіки

Степ-аеробіка у Боярці


Степ-аеробіка, звана також ритмічною гімнастикою, являє собою комплекс спеціальних вправ, які виконуються під динамічну музику, що допомагає контролювати ритм їх виконання.

Тренування Степ аеробікою, спортивний клуб Олімп в Боярці

Рухи, які використовуються в степ-аеробіці, цілком прості, тому їх досить легко виконувати людям різного рівня підготовки і віку. Комплекс вправ включає біг, стрибки, ходьбу, а також вправи на гнучкість. Заняття Степ-аеробікою покращують фігуру, зокрема форми стегон, гомілок і сідниць. Використання гантелей) дає хороше навантаження на мускулатуру плечового пояса. Виконуючи під музику швидкі переходи, різноманітні підйоми і спуски з платформи, велику кількість танцювальних рухів з частою зміною напрямку рухів і ритму, можна отримати фізичне навантаження, рівносильну біговому тренуванню.

Результат регулярних занять Степ-аеробікою - це тренування м'язів, підтримка тіла в тонусі, загальне оздоровлення організму. Степ-аеробіка може використовуватися в профілактичних та лікувально-оздоровчих цілях.

Позитивний вплив степ-аеробіки

Тренування Степ аеробікою, спортивний клуб Олімп в Боярці

Степ-аеробіка має низку переваг і в цілому робить позитивний вплив на організм. Так, регулярні заняття Степ-аеробікою дозволяють зміцнити серцево-судинну, дихальну, нервову і м'язову системи, а також позбутися від зайвої ваги.

Вправи степ-аеробіки сприяють стабілізації артеріального тиску, а також роботі вестибулярного апарату. Крім того, Степ-аеробіка комплексно впливає на тіло, при цьому виключається ймовірність «перекачати» окрему групу м'язів, як, приміром, при заняттях в тренажерному залі. Крім цього, Степ-аеробіка робить благотворний вплив на психоемоційний фон, наприклад, під час відвідувань групових занять відзначається значне поліпшення настрою. Також для професійних спортсменів заняття Степ-аеробікою можуть застосовуватися в якості розминки.

Тренування Степ аеробікою, спортивний клуб Олімп в Боярці

Правила для початківців

Перш ніж відвідувати тренування з степ-аеробіки, необхідно підібрати відповідний одяг. Для занять слід вибирати короткі штани або шорти - це дозволить попередити можливі травми. Також бажано придбати спеціальне взуття для степ-аеробіки, яка має функцію підтримки стопи.

Починати заняття варто з тренувань, тривалістю двадцять хвилин. Поступово час тренування збільшують до години. Це дозволяє адаптувати серце і м'язи до зростаючих навантажень. Крім того, вправи необхідно робити ритмічно, поступово збільшуючи навантаження. Займатися потрібно не частіше трьох разів на тиждень.

Заняття степ-аеробікою по правильно складеній програмі допоможуть поліпшити фізичну форму, стабілізувати вагу, створити позитивний душевний настрій і забезпечити енергією.

Ціни на тренування Степ-аеробіка


Одноразове відвідування - 60 грн. / місяць


8 занять - 350 грн. / місяць


12 занять - 430 грн. / місяць


Комплексний безлімітний (тренажерний зал+групове заняття (12 занять)) - 650 грн. / місяць


Відгуки та коментарі: